V PODKARPACKI TURNIEJ MONTERÓW SUCHEJ ZABUDOWY PDF Drukuj
Sobota, 08 Luty 2020 11:10

W dniu 07.02.2020 w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie  odbył się V  Podkarpacki Turniej Monterów Suchej Zabudowy. Wyżej wymienionym Turnieju uczestniczyli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego  w Kolbuszowej  Mikołaj Kopeć ( klasa II monter  zabudowy  i robót wykończeniowych w budownictwie) i Tomasz Komaniecki (klasa III monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie). Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując 5 miejsce na 9 szkół. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Uczniowie rywalizowali najpierw teście teoretycznym a następnie mieli wykonać zadanie praktyczne. Zwycięzcą okazali się uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnobrzegu. Gratulacje dla naszych uczniów za bardzo dobre miejsce i nauczycieli Tomasza Safina i Grzegorza Kuźmy którzy przygotowywali ich do tego Turnieju.

 
Wybór oferty PDF Drukuj
Czwartek, 22 Sierpień 2019 11:06

 
Targi Budowlane 2018 PDF Drukuj
Czwartek, 10 Maj 2018 08:57

W dniu 6 kwietnia, klasa II a w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wraz z opiekunami: p. Grzegorzem Kuźmą i p. Tomaszem Safin odbyła wycieczkę na Międzynarodowe Targi Rzeszowskie dotyczące budownictwa i wyposażenia wnętrz. Wycieczka miała na celu zapoznanie uczniów z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i trendami w budownictwie. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, uczniowie mieli możliwość dopytać się o szczegóły techniczne i spróbować wykonać niektóre prace.

Wyjazd ten przyniósł im wiele korzyści, ponieważ w budownictwie trzeba na bieżąco śledzić nowoczesne rozwiązania, żeby nie zatrzymać się w rozwoju, a to pozwoliło im poszerzyć swoją wiedzę i zainspirowało do dalszego rozwoju. Ze względu na widoczne korzyści, będziemy dalej inicjować podobne przedsięwzięcia.

 

 
Festiwal Nauki i Techniki PDF Drukuj
Środa, 26 Kwiecień 2017 20:00

 

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
PROJEKT